| liviubocsa a întrebat:

Salut am si eu un cablu de date pentru telefonul Samsung C3010 si nu stiu cum sa il instalez, in calulator mil gaseaste sa il instalez dar dupa ce il instalez spune ca nu exista! dar cand il conectez cu calculatorul imi incarca telefonul automat

Cine Poate sa imi spuna cum sa fac sa il instalez plzzzz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Cea mai simpla varianta este sa instalezi Samsung Pc Studio. mergi aici http://www.samsung.com/......-downloads dai click pe software si downloadezi fisierul. Instalezi programul programul si voila, merge :)