| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Mini. In pachet am primit telefonul, incarcator, cablu de date USB si card de memorie micro SD.
Acum problema e ca am vrut sa bag niste melodii de pe PC in telefon. Am bagat USB-ul si nu mi-a aparut nimic pe PC, dar pe telefon aparea ca se incarca. Stiti care e problema sau cum as putea sa pun niste melodii de pe PC pe mobil?

4 răspunsuri:
| RalooKee a răspuns:

Cauta la setari optiunea in care folosesti telefonul ca unitate de disc.

| dadaye a răspuns:

Probabil ca pe PC inca nu ti-ai incarcat driveryl responsabil cu recunoasterea acelui terminal happy
Dar cel mai simplu ar fi sa gasesti un cititor de Micro-SD, scoti micro-Sd din telefon, il bagi in cititor,(daca cititorul nu stie sa citeasca micro-SD-ul, ai nevoie de un adaptor de micro-SD care are forma de SD), cititorul in USB si sa-l folosesti pe post de stick, adica sa-ti incarci pe el melodiile preferate si apoi acel micro-SD sa ti-l pui inapoi in telefon happy
In momentul in care ai cumparat telefonul, tebuia sa gasesti in pachet si un mini-CD cu driverul pentru telefonul tau... sau poate n-ai cautat bine?
baftawinking

| cosmin14_6755 a răspuns:

Downloadeazati Samsung keys si o sati meargawinking

| cornelush a răspuns:

Fix asa imi face si mie