| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S i9000 cu Android 4.2.2 Jelly Bean si vreau niste jocuri interesante!

Orice in afara de: Temple Run, Subway Surfers, Jetpack Joyride, Talking Tom Cat 2, Flow Free, 8 Ball Pool, SpeedX 3D, Riptide GP 2, GTA Vice City, Asphalt 7, NFS Hot Pursuit

4 răspunsuri:
| AlexeHellsing a răspuns:

Happy Jump și Logo Quiz

| Daniel_Tudoran_2000 a răspuns:

Logo Quiz si Akinator(cel mai interesant joc dar trebuie sa cunosti putina engleza).

| XXDiolceXXL a răspuns:

Incearca Eternity Warriors 1, 2, 3, Galaxy Legend, Gta 3 ( Gratuit il gasesti aici www.wapcorn.com Bft;)