| OmuFoarfeca a întrebat:

Salut,am un tricou negru iar de la antiperspirant s-a patat iar pata nu a iesit nici dupa ce a fost spalat...Cum sa scot pata?

Răspuns Câştigător
| Cupcake666 a răspuns:

Dar sa fie roz ca cel alb nu merge pe haine colorate si app daca nu merge nici cu vanish du-te si intreaba la o curatatorie ca ele/ei stiu mai bine happy

3 răspunsuri:
| EUReKa a răspuns:

Daca a fost deodorant gel, putine sanse sa mai iasa pata. Succes oricum!

| Cupcake666 a răspuns:

Vanish roz sau :
magazin---->raion---->tricou---->casa de marcat---->bani---->CUMPARAT tongue

| OmuFoarfeca explică (pentru Cupcake666):

Tricoul e unu mai special, deci o sa incerc cu vanish, mersi!

| Cupcake666 a răspuns (pentru OmuFoarfeca):

Dar sa fie roz ca cel alb nu merge pe haine colorate si app daca nu merge nici cu vanish du-te si intreaba la o curatatorie ca ele/ei stiu mai bine happy