| mimilolaarae a întrebat:

Salut
am vazut ca alti oameni ca sa faca un selfie de pe iphone nu apasa neaparat pe cel de jos de facut poza, apasa undeva sus si imaginea nu se intoarce ca de obicei, ca in oglinda.
Nu stiti unde?
funda

Răspuns Câştigător
| 97Alex97 a răspuns:

Nu stiti daca imaginea continua sa se intoarca sau nu dar eu unul cand fac un selfie apas ori pe butonul de jos, ori pe unul din butoanele de volum, cele de langa butonul de profil silentios.

2 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Dacă ai setări configurate cu comenzi rapide, apeși pe butonul de la volum.

| 3arhitekture3 a răspuns:

Trebuie sa apesi pe butonul de volum mai tare, funda?