| CatalinPorumb a întrebat:

Salut, as avea nevoie de o lista de cateva locatii indoor pentru sedinte foto de portret in Cluj-Napoca, astept sugestii mersi!

Răspuns Câştigător
| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

Aproape orice muzeu sau restaurant mai cu pretentii accepta asta contra cost. Uita-te pe site-urile lor. Daca te crezi profesionist, merita tarifele alea.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca doresti laborator foto pentru facut portrete, iti recomand cel de pe str. Memorandumului (nr. 8? ).

| sierra1 a răspuns:

Dacă e vorba de "locatii indoor pentru sedinte foto de portret", află că orice coteț poate fi aranjat in câteva minute pentru a-ți indeplini nevoile, instant