| The4Ever a întrebat:

As dori sa ma apuc de youtube, mai exact tutoriale, dar nu am un microfon prea bun si as vrea sa imi recomandati unul bun.
La el as vrea sa aiba calitate buna si sa se auda doar vocea mea(de exemplu: calculator face zgomot, iar eu nu vreau sa se auda. ).
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Http://videotutorial.ro/......ial-video/

prezentare din 2013.In link mai jos video

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E imposibil ce vrei tu, prin microfon se aude tot doar sa iti pui un ventilator silentios la pc sa nu se auda prin microfon. Alege marca Logitech sant destul de bune.

| cristimihailov a răspuns:

Incearca sa gasesti un software care sa elimine zgomotul de fond. De asemenea sunt si niste setari in windows care fac microfonul mai putin sensibil.

| zahy a răspuns:

Poti inregistra cu telefonul vocea. se aude clar. si adaugi peste filmare facuta in acelasi timp (daca te filmezi)

| lex79 a răspuns:

Mai bine investesti intr-o camera buna.