| NooN3 a întrebat:

Salut,as dori si eu o firma de internet&televiziune buna, sau doar internet, si as vrea si argumentat in afara de UPC si RDS.Multumesc.

7 răspunsuri:
| Siyah a răspuns:

Romtelecom. Internet stabil, televiziune hd, pachete atractive.

| Maryo2014 a răspuns:

Salut,cea mai buna televiziune si cel mai bun net il are romtelecomu, dar sa fi atent ce paghet alegi, il am de 4 ani si nu am avut probleme, sant foarte multumit

| Ven0m69 a răspuns:

! City-Net! (eu am de la city-net si merge foarte bine) mi se descarca 4GB in 7min
BAFTA!winking

| darrio2007 a răspuns (pentru Ven0m69):

Hai nu ma innebuni cu viteza asta de download.Iti dai seama ce spui?

| NooN3 explică (pentru Ven0m69):

Galati ma, NU BOTOSANI.

| Ven0m69 a răspuns (pentru darrio2007):

Weeee depinde si de donator...
eu cel putin nu am probleme cu download-ul...

| darrio2007 a răspuns (pentru Ven0m69):

Ok.Tu stii mai bine.