| vikt0r98 a întrebat:

Salut as vrea sa fac un canal pe youtube insa nu stiu ce fel de videoclipuri sa pun (ma pricep in photoshop si in Sony vegas un pic) funda!

3 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Tutoriale in photoshop

| SlєndєrGirL a răspuns:

Vloguri

| Boru_Daria_Maria_1984 a răspuns:

Poti sa faci filmulete psihedelice, sau un vlog (gen DDH sau tequila), daca joci minecraft e bine pentru ca poti face filmute in care joci cu prietenii(se cauta filmulete minecraft, adica am un prieten care a consumat tot traficu' de 'net pe filmulete din astea)