| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o bicicleta de la FirstBike dar sa coste intre 500-700 lei ca nu prea am buget. Ce imi recomandati? Care este mai buna? full suspension, doar pe fata sau deloc. Sa mearga bine la drum lung. Intrati pe site-ul firstbike.ro si spuneti-mi care credeti ca este mai buna. Multumesc.

1 răspuns:
| Ryder007 a răspuns:

Iti recomand un Silver DHS pe 24x2 cu suspensie pe fata (cea pe spate este o prostie), eu am dat pe a mea 750 lei prin ianuarie si are cadru de aluminiu, frane sram x3, genti de aluminiu dhs + multe altele, si la drum lung este foarte buna.