| Zedo a întrebat:

As vrea sa imi petrec revelionul (2017-2018) cu niste prieteni la o cabana la munte. Eu sunt din Bucuresti si as vrea ceva aproape (maxim 4-5 ore de mers cu masina). As vrea sa inchiriez o cabana cu minim 4 camere (6 persoane) Se poate sa fie si mai mult. Ideea este ca as prefera sa fie servit de catre gazda si mancarea in seara de revelion inclusiv sa cumpere un porc si sa il faca (artificii cumparam noi)Bautura tot noi o cumparam dar daca exista posibilitatea sa cumpere ei este bine si asa. Daca se poate sa imi recomandati niste cabane care sa indeplineasca conditiile astea. Suma maxima de care dispunem este de 2000 euro pentru 4 nopti. (de preferat sa avem si loc sa parcam masinile 3-4 masini)

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.turistinfo.ro

ai acolo zeci de oferte de revelion.

daca vreti o cabana pentru voi, doar 6 persoane ma indoiesc maxim ca va va pregati cineva macarea doar pentru voi