| Darkboy95 a întrebat:

Salut.As vrea sa imi raspunda doar cineva cine cunoaste.As vrea sa ma apuc de sala dar sunt fumator, dar as mai vrea si altceva se poate face sala acasa dar performata apare, daca da as dori un sfat cu ce ar trebui sa fac fara a ma duce la sala.Ms mult

Răspuns Câştigător
| Emanuel_Sirbu_1990 a răspuns:

Am multi prieteni care sunt fumatori si fac sala cu toate ca este indicat sa te lasi de fumat cand te apuci de un sport ca sa iti poti oxigena mai bine organismul. Performanta poti face si acasa numai ca trebuie sa fii inventiv ca sa iti poti lucra toti muschii corpului. Acasa poti face foarte usor cardio. Gasesti pe internet destule programe. Iar daca vrei sa stai acasa de preferat ar fi macar sa iti cumperi cateva gantere si haltere, o bancuta si o bara pentru tractiuni. Dar daca iti doresti performanta cel mai bine este sa iti faci un program de masa si sa te duci la sala unde ai aparate la care poti lucra absolut toate grupele de muschi.

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

La sala ai toate aparatele pentru toate grupele, e mai bine la sala, dar cumpara-ti o haltera si doua gantere, poate si niste proteine si apar rezultate si acasa happy
Ar fi mai bine sa te lasi de fumat happy

Răspuns utilizator avertizat