| Gabriel_Cristi_P._1996 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi sarbatoresc majoratul si nu am unde..stie cineva vreun spatiu de inchiriat ieftin in Bucuresti?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu ti-as prpune ceva mai bun: o excursie in strainatate, in loc de majorat cu prietenii. Cheltuiala iti va bucura sufletul direct, in loc sa cheltui bani, ca sa-ti imbeti prietenii care oricum te vor comenta.
Asta este moda pe care occidentalii au adoptat-o demult!
Sa fac excursii sau se merge in parcuri de distractii, se distreaza.
Oricum majoratele aici nu te duc la la sapa de lemn, ca-ti inviti prietenii la restaurant si ei sunt cei care platesc toata consumatia, inclusiv a ta.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Nu conteaza numai sa fie ieftin, trebuie aleasa locatia adecvata, doar nu ai vrea sa iti duci prietenii la un restaurant in celalat capat al orasului. Sunt o multime de spatii ieftine de inchiriat in bucuresti...cauta cel mai ieftin local din sectorul tau, dar care sa arate si bine, e forate usor de gasit unul, trebuie doar sa cauti pentru ca ai internetul la picioare