| ΣЦ a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu la ce este mai bine sa devin reprezentanta la avon sau oriflame, sau stiti alte reviste.

Răspuns Câştigător
| edytzu4 a răspuns:

Sunt fan inrait avon. sugerez avon deoarece avon e unisex, in timp ce oriflame se bazeaza doar pe femei. da, avon. fundita daca e. Folosesc f mte produse avon

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Incearca mai bine la AVON. Este o companie mai bogata si mai populara decat Oriflame. (si majoritatea oamenilor prefera Avon).

| NuExista a răspuns:

Hei.Eu am fost reprezentata avon aproximativ un an.la inceput e foarte bine, oferte.lume noua comenzi mari.da' avon e firma prea mare.parerea mea.Adica sunt prea multi reprezentanti si asta strica treaba, produsele nu mai vin, le recuperezi cu greu.
eu sunt acum la metropolitan.e mult mai bine. de oriflame nu prea stiu. da daca crezi ca poti sa faci comenzi. bune ( macar 200 de ron in fiecare luna ) .incearca.nu cred ca ai de pierdut.winking
De oriflame.nu prea stiu. thinking
sper ca te'am ajutat. happy

| gabriela10 a răspuns:

Buna,Sandra.Eu sunt reprezentanta la oriflame si sunt foarte multumita de produse.Dar am cumparat produse si de la Yves Rocher si sincer mi se pare si aceasta o firma buna, desi nu sunt reprezentanta.
Depinde ce preferi tu.
Dar daca te intereseaza Oriflame, te pot ajutatongue

| directionerforever a răspuns (pentru gabriela10):

Te contrazic pentru ca produsele de la Yves Rocher mi se par cele mai bunehappy am incercat si de la Avon si de la Oriflame dar nu au fost atat de bune ca si cele de la Yves Rochertongue sunt putin mai scumpe dar, merita sa le folosesti pentru ca sunt de calitate.

| Mykidutza a răspuns:

La oriflame ai 25% discount la avon 15%.eu sunt la avon.dar as vrea sa ma fac la oriflame.mai poti sa incerci si metroplitan

Răspuns utilizator avertizat
| andreutza05_1656 a răspuns:

Eu cred ca e bine la amandoua! eu sunt la amandoua si reprezentant si coordonator! te pot ajuta sa te inscrii daca vrei! te-am pupat! la amandoua ai de castigat!

Răspuns utilizator avertizat
| whiterose26 a răspuns:

Spre exemplu eu am avut produse Federico Mahora(cred ca asa se numea exact).Au produse exceptionale, variate, si eu cred ca merita sa devi un reprezentant de-al lor. Avon isi merita doar daca vei avea multi cumparatori stabili, daca nu eu spun ca nu se merita.Mult succes:*

| Skybear a răspuns:

Am colege care pe langa Avon si Oriflame sunt reprezentante la Lady's sau eBiju big grin. Vezi si tu care crezi ca este mai avantajoasa pentru tine happy. Sper ca te-am ajutat :*.

| ΣЦ explică:

Va multumes dar nu stiu cum se da fundita este prima data cand intru si nu prea stiu daca imi ziceti?