| anonim_4396 a întrebat:

As vrea un cont de metin2ro sa ma joc de preferat pe la level 30-40, nu conteaza serverul.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Sp3edy a răspuns:

Iti dau eu un cont de al meu vechi de vreo 6 ani, are 40 si ceva, ceva monezi dragon si multe iteme din itemshop. Din moment ce nu mai joc acel joc de ani de zile ti-l pot da, doar da-mi un mesaj privat cu emailul pe care vrei sa il pun pe domnul cont big grin.

| Violleta2022 a răspuns:

Iata o cerere pentru taticul tau. Spune-i sa-ti cumpere jocul si in timp, ajungi si la nivelul ala.

| Dariuselul456543 a răspuns (pentru Violleta2022):

Jocul e gratis.Pur si simplu ma gandeam ca poate cineva care s-a lasat poate imi da mie contul deoarece nu vreau sa o iau de la 0.