| Lukasz a întrebat:

Salut, astazi la ora 18:00 ma voi porni spre Constanta.
Voi merge si la Aqua Magic si nu stiu prea multe despre locul acela, am auzit ca e foarte frumos acolo, dar am o intrebare, daca ma dau in topoganul cu apa, sau ce e acela, cand cad in piscinile alea, sunt adanci? trebuie sa stii sa innoti? Pentru ca eu nu stiu, si nici nu m-a interesat. Scuze de intrebare, dar nu am fost la Aqaua Magic pana acum.

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu sunt foarte adanci. Apropo, vezi sa nu ai lantic, cercei sau orice alt accsesoriu. Te vor da ratatii aia jos pe scari. Mai stai si la coada cate 20 de minute.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu îţi face griji domnule god of war, când te vei porni cu legiunile tale spre spumele mării, dar ai grijă la trenuleţul chu, chu!
Să nu se scape bebe pe el de emoţii.
Hai distracţie plăcută!
Apropo, vremea ai verificat-o? Ploaie multă moncher! Pe onoarea mea de familist!, eu care câtuşi de puţin, vorba aia. Parol!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mudokins78):

Familie mare, renumeratie mica.

| Gabriela_Serban_Si_1995 a răspuns:

Doar la anumite topoganele este apa de 2m dar nici acolo nu trebuie neapărat să știi să inițieze că arunca un salvamar colacul de salvare dar înainte să te dai pe topogan trebuie sa vorbești cu el sa te aștepte jos. Dar în cele mai multe apa are 1.5m. Distracție plăcută într-adevăr este super acolo.