| MihaiRusu88 a întrebat:

Ati fost careva la Electric Castle anul trecut? Daca nu sunt din cluj unde as putea sa stau. Parintii mei nu ma lasa cu cortul. Daca ati putea sa imi spuneti cam cat ar fi o chirie acolo. Multumesc.

1 răspuns:
| imiplacjocurile a răspuns:

Sunt diversi localnici care ofera cazare la casa. Pretul probabil ca se situeaza undeva la 50 RON pe noapte. Poti cauta oferte sau posta o cerere de cazare in acest sens pe pagina evenimentului de pe facebook:

https://www.facebook.com/events/706012486157476/