| blintzz a întrebat:

Salut, aveți idee dacă s-a terminat promoția la Pallmall? Am câștigat un pachet, iar astăzi am fost la Rompetrol și au zis ca nu se poate.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Verifica pe cartela castigatoare din pachet perioada de valabilitate a concursului.
Daca mai este valabil, poti merge la un alt magazin unde se vand produse Pall Mall din aceea promotie.
Perioada de valabilitate o poti verifica si pe site-ul Pall Mall inscris tot pe cartela.