| bianca221991 a întrebat:

Salut, aveti idei de restaurante din Sibiu care servesc a la carte in noaptea de Revelion? Vrem sa iesim in oras si sa mancam o masa buna, ca intr-o oarecare zi a saptamanii. happy

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vezi ca e posibil sa nu mai primeasca, isi cam fac rezervari din timp pentru revelion

| RAY a răspuns:

Ce frumos Bianca

Crama Sibiul Vechi
SiteIndicații
Salvați
4, 5
1.240 de recenzii Google
$$Restaurant cu specific românesc
Adresă: Strada Alexandru Papiu-Ilarian 3, Sibiu 550160
Program:
Deschis ⋅ Închide la 00

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru noaptea de revelion, sunt deja rezervate toate locurile cu multa vreme inainte. Ma indoiesc ca aveti unde sa iesiti sa mancati, taman in noaptea de revelion. Poate la vreo pizzarie, care are printr-un miracol, usa deschisa.