| TwiSt1997 a întrebat:

Salut.Azi aveam o problema la cs 1.6 de la net, si am scos cablul din router si l-am pus in pc sa vad daca merge.In fine... dupa, cand am pus totul inapoi nu-mi mai mergea wireless-ul.Adica cand vreau sa ma conectez la telefon nu merge.Am router tenda si cand sa fac setarile alea nu-mi mai apare(win xp) in network connections ala cu wireless network connection cum imi apare in chidul ala care a venit cu routerul.Ce-as putea sa fac sa mearga? Acum e routerul bagat dar merge numai pc-ul, pentru ca i-am pus parola aia pe care o puneam inainte.Inainte mi se conecta singur, dar acum am facut o conexiune ca sa mearga.

3 răspunsuri:
| restroccck a răspuns:

Ar trebui sa il reinstalezi ca altcumva nu mai merge! (mi s-a intamplat si mie big grin)

| Costel_Ciocan_1975 a răspuns:

Pai ti s-au stricat setarile mai bine du-te la un specialist ca ai sa ai ocazia sa se strice tel am patit si eu