| camionagiull a întrebat:

Salut cand apare euro truck simulator 2?

7 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Nu stiu laughing jocu asta e naspa tare, drumurile sunt identice in orice tara la fel si peisajele, e chiar plictisitor.trailere pentru marfa cred ca sunt vreo 4 de toate.incearca 18 whells of steel e mult mai interesant

| мαяdυк a răspuns:

Bou e tactu ma prostule invata sa vorbesti ciobane, se vede ca esti un tampit crescut cu vaca pe deal.si inca ceva, ia-ti o masina milogule, ca daca ai avea una nu ai mai simula condusul in fata pc-ului

| PirvulescuCosmin a răspuns:

17 Iunie 2011... Data anuntata. Funda?!

| fantimbaland a răspuns (pentru PirvulescuCosmin):

Euro truck 2 va fi beton... sper sa apara ca mai repede

| rumosu a răspuns:

Euuro truck simulator apare pe 16 martie 2012 dar s-ar putea sa il amane

| Alexandru_2198 a răspuns:

Cred ca va apare prin martie.Cred nu stiu sigur.Si baa onymoon cum te-o mai chema nici macar nu stii cum ai jocu si comentezi aiurea de fapt mai bine zis...nici nu a aparut jocu deja si tu tot critici atataangry

| marQ7 a răspuns:

Titlul jocului Titlu: Euro Truck Simulator 2
Anul lansarii: August 2012
Gen: Simulator Camioane
Producator: SCS Software
distribuitorDistribuitor: Rondomedia
Platforma: