| DyingLight a întrebat:

Cand deschid un link, pagina respectiva mi se deschide cu Internet Explorer. Cum as putea seta sa se deschida cu Google Chrome?

Răspuns Câştigător
| Giuliaaa282 a răspuns:

Pai ti-e pus Internet Explorer ca browser. Intra pe Google Chrome, sus in dreapta sunt 3 linii, apasa si intra la Setari si dai in jos pana cand gasesti Setati Google Chrome ca si browser.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

Deschide Chrome. Apasa pe butonul ala de sub butonul rosu. Si da la setari, de acolo il poti face browser prestabilit.