| AlexAnonimul a întrebat:

Candva am descarcat jocul 4Story si dupa aceea l-am sters definitif.
Acum, eu vreau sa mi-l descarc iar, dar atunci cant il descarc nu mai trebuie sa astept o ora, imi apare din prima instaling si astept pana imi da eroare si imi da de ales Abort/Retry/Ignore si daca dau Abort se inchide tot, daca dau Retry iar imi da eroare si daca dau Ignore se continua si dupa aceea imi da iar de ales si iar si iar.
Va rog frumos, daca stie cineva sa ma ajute.

Răspuns Câştigător
| sam96 a răspuns:

Poate ca fisierul e ascuns. du-te la start, control panel, folder options, da la view si bifeaza jos unde scrie show hiden files and folders. dupa aceea cauta folderul unde a fost ultima data. poate trebuie sa il instalezi din folder.bafta

2 răspunsuri:
| AlexAnonimul explică:

Am incercat dar a dat iar eroare

| Lucky_1977 a răspuns:

Fisierul sursa este corupt.Siteul 4story este corupt.Si in legatura ca da direct download e din cauza ca atunci cand l-ai instalat prima data ai fost conectat la Serverul de download.Asa ca l-ai descarcat din nou si erai deja conectat la Server.