| Coco_9231 a întrebat:

Care are sa imi dea un sv Metin2 GM mode sau PvP 100% sa ma contacteze la id just_m3_coco sau sa lase mesaj dau FUNDA! Pt cel mai bun mt2.

2 răspunsuri:
| Tw1x a răspuns:

Sall!->NerdMt2, Metin2GoodOfWar, MondialMt2 si cam atat mai imi aduc aminte din ce am jucat totusi ce ti-am zis eu acum is destul de faine PvP, PvM big grin is tongue Plz funda smug

| 113213423 a răspuns:

Salut! Aici este un server gata facut cu tot cu CONTUL DE SGA PE el;)http://www.zuum.ro/pagina.php?id=570