| Shooter a întrebat:

Cat trebuie sa tin la incarcat o boxa portabila..prin usb (are bateria asemanatoare cu cele de la telefoane)? O tin deja de 25 de ore la laptop si nu a disparut led-ul de incarcare...

7 răspunsuri:
| NewTerminator a răspuns:

Ala nu dispare, ala arata ca circula curentrul.
scoateo mai repede ca te pomenesti cu o pocnitoare in brate.
pai vezi si tudaca se aude tare inseamna ca s-a incarcat

| Shooter explică (pentru NewTerminator):

Asa e...nush de ce am avut impresia ca trebuie sa dispara lumina de la led...si m-am uitat la baterie si e putin deformata.

| cozmalau a răspuns:

Nu cumva led-ul acela indica prezenta tensiunii in boxa de la pc?

| cozmalau a răspuns:

Spune-mi de cati mili amperi este bateria ca iti spun cate ore trebuie sa stea la incarcat, scrie pe ea ma.

| cozmalau a răspuns:

Daca bateria are in jur de 1500 mAh atunci trebuie sa lasi la incarcat in jur de 2-3 ore

| Anonimvhfbn a răspuns (pentru cozmalau):

Dar daca are 1000 cat o țin?

| Cercel_Adrian_1992 a răspuns:

Cam 2.4 ore daca are baterie de Nokia si 3 ori daca are baterie incorporata