| anonim_4396 a întrebat:

Cate ore petreceti pe zi stand pe laptop/pc + telefon?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

8-10 ore, fiindca serviciul mi cere sa lucrez 100% pe computer.
Pe telefon, probabil 5-10 minute pe zi, fiind nesemnificativ, decat sa sun sau sa raspund la telefon ori mesaje.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 12

| NLS a răspuns:

9 ore la munca, în fata a doua monitoare de 24, și încă vreo 5-6 ore acasă.
Pe telefon stau foarte puțin (1 ora), dar netul rămâne deschis pe el cel puțin 6-7 ore pe zi, în caz ca vreau sa vb cu cineva, sau caut ceva.
Iar laptopul de o vreme nu - l mai folosesc decât la ocazii speciale, deși duce aproape orice.

| QElenaBoghiu a răspuns:

3-4 ore

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Cam 7-8 ore zilnic.

| debarasator63 a răspuns:

8-10 ore