| DaRyUsSyK a întrebat:

ce a-ti prefera un Samsung i900 omnia sau un iphone 3g?

Răspuns Câştigător
| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Eu prefer un iphone! e cel mai bun, fundă?

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Iphone.

| DaRyUsSyK explică (pentru DayByDay):

Iphone camera de 2 mpx, Samsung 5 mpx, iphone procesor:425, Samsung 625...

| Fr3dy a răspuns:

Eu am Samsung i900 Omnia, Iphone 3g? varza. uitate pe net..Samsung Omnia i900=multe Rom-uri, aplicatii multe, putin cam complicat meniul, camera super faina, procesor mai puternic, astia zic iphone pentru ca e iphone, dar asta 3g e praf(YT) daca era 4 da mai ziceai sau minimum 3gs dar asa.
Alege Omnia i900. E mai bun +Uita-te si pe YT la comparatii>>> http://www.youtube.com/watch?v=NUo425z1yfg&feature=related
Funda?

| sandramaria20 a răspuns:

Iphone 3g