| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Salut, ce anvelope pentru bicicleta sunt bune si se gasesc in Romania? Pana acum am avut Schwalbe Country Cruiser si am fost foarte multumit, dar vad ca nu se gasesc mai gasesc noi. Stiti voi unde se gasesc aceste anvelope? Sau spuneti-mi alte anvelope bune. Bicicleta e semicursiera.

1 răspuns:
| RNG2001 a răspuns:

Poti incerca sa cauti in dechatlon, chiar ieri a vazut niste cauciucuri foarte faine in magazin si dupa parerea mea nu erau nici scumpe, in jur de 50 de lei.