| RaR a întrebat:

Salut ce as putea sa uploadez pe youtube sa am multe vizionari?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Trebuie sa ai cont

| RaR explică:

Normal ca am cont laughing

| BestOctavian a răspuns:

Sa stii ca da bine la public ceva ce se numeste comedie, dar trebuie sa strecori si niste actiune, aventura si un strop de violenta, nu prea multa, sper sa imi apreciezi raspunsul si eu daca o sa fie o sa iti apreciez fundita!

| razvan1008 a răspuns:

Mai incearca sa gasesti video-uri cu multe vizualizari gen lady gaga justin bieber(alea au interes)...si melodii care sunt nou lansate gen kamelia cu HIQ...premiere vedete de la televiziuni (sa fie ceva nou)

| MmarinaMadalina a răspuns:

Pai de exemplu...melodii noi...care au aparut recent si care nu sunt pe youtube.Asa am facut si eu si am avut peste 3mii de vizualizari. Poti sa incerci.
Fundita?:*
Plsbatting eyelashes