| Eu_5933 a întrebat:

Saluthappy... ce carti imi recomandati pentru vacanta? in general imi plac cartile de tipul: "Magicianul" sau "Colectionarul" de John Fowles, dar imi plac foarte mult cartile de dragoste scrise de jane austen(deja le-am cam citit pe toate) sau cele scrise de surorile Bronte, adica cele care trateaza clasica poveste de dragoste.
momentan chiar nu mai stiu ce sa citesc, deci imi puteti da niste sfaturibig grin?
Ms happy.

Răspuns Câştigător
| XooTzZah a răspuns:

Carte de dragoste, iti recomand "Invitatie la Vals" este superba. happy

2 răspunsuri:
| animagus a răspuns:

"Batranul care citea roman de dragoste" de Luis Sepulveda

| Eu_5933 explică:

Am citit "Batranul care citea roman de dragoste"... chiar a fost super e o carte foarte buna(din punctul meu de vedere)