| anonim_4396 a întrebat:

Ce e nevoie sa pun in ghiozdan dacă plec în excursie cu clasa mea, la Edenland?

Răspuns Câştigător
| Andreea_Cazacu_1990 a răspuns:

Ai nevoie de mâncare care sa ți asigure drumul de dus și de întors, o umbrela în caz ca ploua, sa ți iei niște haine conform vremii depinde și cât stai pe acolo, doua sticle cu apa, o gentuta cu bani, telefon și lucrurile esențiale, ceva căști sau o carte sa nu te plictisești pe drum și cred ca cam atâtlaughing) Dacă am omis ceva scuze.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mancare si bidonu de apa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa iti iei o sapca un trening (poate va fi frig) o sticla cu apa si cativa bani ca poate iti cumperi o inghetata etc

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Prezervative, daca stii cum sa le folosesti.