| Ema46 a întrebat:

ce parere aveti despre desenele animate care au fost odata pe FOX KIDS?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Pai eu ador Fox kids, doar sti prea bine asta, dar pacat ca l-au luat, insa ma mai uit la copii de la 402, ce-i cu andy?, le vizionez pe net!

Frumos canal, frumoase desene, intr-un fel a inceput sa ma enerveze Disney Chanel, dar asta e, Fox Kids a fost canalul copilariei!

La multi ani!

Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Erau desene frumoase ca Viata cu Louie, Ce-i cu Andy, Copii de la 402, desenele copilariei mele

| Bacteriuță a răspuns:

Mi-au placut si chiar le duc dorul... straight face

| Irinna a răspuns:

Imi e dor de unele!
Viata cu Louie :X:X:X
Printesa Sissi :X:X:X
Familia De Ce
Ce-i Cu Andy
Peter Pan
astea erau preferatele mele laughing

| diana_4229 a răspuns:

Erau desttul de bune pacat ca nu mai sunt