| Maxim96 a întrebat:

Ce preferati sa faceti in timpul liber?happy

14 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Ascult muzica,dorm, ma documentez despre chestiile care imi plac, jocuri PC, ma plimb prin casa de nebun, cotrobai peste tot sa vad daca gasesc ceva folositor.

| AlexAleex a răspuns:

Orice,doar sa nu pierd vremea.

| Grimmjow69 a răspuns:

Sa lenevesc! laughing

| Carmen100 a răspuns:

Sall!
Eu ies cu prietenii pe atrada cu rolele bicla sau pe jos, stau la calculator, TV, desenez, ma joc remi, carti cu mama sau frati'miu, stau pe TPU, ascult muzica, caut prin dulapuri in speranta ca gasesc ceva interesant, puzzle'uri sau merg la mamaie care are gradina si stau cu ea, mananc ce fructe vreau si ma joc cu animalele.
Cam atatwinking

| DeeaVonP a răspuns:

Buna!
Avand in vedere ca este vacanta, eu prefer sa merg la mare cu prietenii sau familia, sa merg la plimbari pe malul marii, gratare, iesit pe afara etc.

Funda?

| KhaleesiD a răspuns:

Buna! Mie imi place sa desenez, sa ies cu prietenii, sa ma uit la filme/seriale, sa stau la calculator, sa fac chestii de lucru manual. Tie ce iti place sa faci?

| PikaPiku a răspuns:

E vacanta deci mai mult somn, citesc, plimbari cu rolele, filme, desene, uneori gatesc, si desigur drumurile lungi cu masina sunt placerea mea.

| Marianutzu a răspuns:

Sa joc fotbal, si sa ma distrez cu prietenii.

| MarinaaMrnn a răspuns:

Sa ma plictisesc.laughing

| seba66 a răspuns:

Sex

| Maxim96 explică (pentru seba66):

Pfffffff,nu cred ca e cea mai buna idee!

| NikaB2000 a răspuns:

Pai multi au diferite preferinte eu nu fac nimic