| The4Ever a întrebat:

Ce program de filmat desktop imi recomandati? As vrea sa aiba HD si imaginile sa nu o i-au razna, adica, cand mergi cu cursorul peste desktop sa lase urme cursorul.

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Cel mai bun program pe care-l stiu, si care filmeaza HD este Camtasia Studio 7, este bun si la editat, si la filmat desktop-ul, am folosit si alte programe pentru editare, dar pentru a filma ce am pe ecran, am folosit intotdeauna Camtasia Studio, filmeaza si HD, imi da si posibilitatea sa editez, si rezultatele sunt foarte foarte bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraps, Hyper Cam.