| Mark2012012 a întrebat:

Ce restaurante cu separeu exista in Ploiesti?
Mergem trei prieteni si dorim sa ne simtim bine sa vorbim normal si sa glumim.

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Nu am auzit de restaurante gay-friendly in zona.

| Mark2012012 explică (pentru xerxes1):

Omule, nu e vorba despre nimic gay
Sunt 2 femei si un barbat, care vor sa vorbeasca fara perdea la masa
Si dorim sa facem o surpriza pentru cea de-a treia persoana

| Simpatic a răspuns (pentru Mark2012012):

Ce sa-i ceri lui xerxes fiul lui darius, are nume de rege persan si poze cu sfinxul din egipt ...doar ca sa fie cool isi dau talente de cunoscatori ai istoriei antice. singura istorie antica au cunoscut-o in jocurile serious sam, acolo prin Valea Regilorwinking
tot firea omului este sa se dea mare tot in fata omului si vin cu englezisme de 2 bani ca sa-si etalezi figurile de mari cunoscatori, i-auzi la el gay-friendly.cand te gandesti ca singurele relatii ale acestor personaje sunt relatii inter-umane de pe Facebook sau Intagram, niciodata realtiile reale umane, doar virtuale.
Vai unde o sa ajunga omenire asta compromisa deja, formata din lichele camunflate in profesori de orice, profesori de drept (aici pe TPU se stie el!), profesori de glume,profesori de ironii,profesori de religie,profesori care stiu de toate, profesoare de noapte, profesori si profesoare din vorbe si harfe!
Sa fiu in trend cu pustimea cordita (nu cauta ce inseamna asta, e un argou)
YOU CAN HATE ME NOW!