| anonime95 a întrebat:

Salut ce s-ar merita mai mult un playstation 3 sau un xbox 360 slim

Răspuns Câştigător
| AdiZNoni a răspuns:

Stiu ca prin Decembrie, Ianuarie cel tarziu. Din cate stiu o sa fie mai ieftin decat PS3 slim sau poate la fel. Intre 10 si 13 milioane.

7 răspunsuri:
| REDNEK a răspuns:

Xbox360winking.

| AdiZNoni a răspuns:

Cel mai bine zic sa astepti sa apara PS4 la noi in tara. Daca iti iei unul din cele mentionate s-ar putea sa iesi in pierdere avand in vedere ca a fost anuntata aparitia consolei PS4.

| Szekely_Mario_Andreas_1998 a răspuns (pentru AdiZNoni):

Si eu am vrut sa astept pana iese, dar m-am razgandit si am luat 3, nu merita, pentru 3 jocurile's scumpe dapai pentru 4, n-are rost! big grin happy

| anonime95 explică (pentru AdiZNoni):

Da dar la ce scor apare si in ce data?

| Szekely_Mario_Andreas_1998 a răspuns (pentru anonime95):

In Italia deja a aparut, cea mai mica memorie = 420 euro, are vreo 12 GB cam asa... N-are pur si simplu rost...

| AdiZNoni a răspuns (pentru anonime95):

Stiu ca prin Decembrie, Ianuarie cel tarziu. Din cate stiu o sa fie mai ieftin decat PS3 slim sau poate la fel. Intre 10 si 13 milioane.

| Szekely_Mario_Andreas_1998 a răspuns:

PlayStation 3, dar daca poti SLIM! big grin

| Szekely_Mario_Andreas_1998 a răspuns:

PlayStation 3, dar daca se poate SLIM! big grin