| Shooter a întrebat:

Ce simulatoare gen euro truck simulator, german truck sau uk stiti? sau ceva cu excavatoare...
Funda!

7 răspunsuri:
| raulXXX a răspuns:

Scania Truck Simulator

| ThEsAvAnT a răspuns:

Romania truck simulator

| BbOoYyKkAa a răspuns:

Tanker truck simulator
farming simulator este si el fain
fork lift...demolation simulator....bagger simulator este cu excavatoare aici ai un site cu ce-ti doresti :D http://pc.gamezone.com/products/genre/simulation

| BbOoYyKkAa a răspuns:

Tanker truck simulator
farming simulator este si el fain
fork lift...demolation simulator....bagger simulator este cu excavatoare

| Octavzz a răspuns:

Era unu parca "18 wheels of steel", foarte tare

| Nechita_Daniel_1990 a răspuns:

Bagger simulator 2011(cu excavatoare si camioane) si mai era unul bau simulator 2011 Bafta!

| chind a răspuns:

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 1 si 2