| Galeon a întrebat:

Salut ce telefon imi puteti recomanda? De preferat sa aiba android un display mare si camera de 8.
De asemenea imi puteti recomanda un joc gen Fallout pentru xbox?
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

HTC Sensation, Sony Xperia S, Samsung Galaxy Note, HTC One X, Samsung Galaxy S III, iPhone 4S,
sau
http://www.emag.ro/......5-8-ig3122

| Against a răspuns:

Samsung galaxy S III

| Peter920 a răspuns:

Salut,eu ti-asi recomanda Nokia c6-01 el are camera de 8 megapixel are gps, wifi, symbian3 si pote sa mai aiba symbian belle, display 3.2 inch si tot de ce are nevoie un smartphon

| iwishicould a răspuns:

Samsung galaxy s3 ( are camera de 8) si e super bun happy, Samsung galaxy note ( I, II), Nexus 4.

| CRalucka a răspuns:

Samsung Galaxy Mini are Wi-Fi, Sistem Android, Display mare, si Camera de 8. Funda?happy