| vLooM a întrebat:

Salut.
Cine imi da si mie un link ceva cu poze gen aste >- https://postimg.org/image/jas4zbt3r/

Primu raspuns = funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| laleauaneagra46 a răspuns:

Https://ro.pinterest.com/pin/117445502752403627/
Sper ca este ce cautai. :*

| vLooM explică (pentru laleauaneagra46):

Nu prea, dar apreciez ca ai cautat asa ceva. Eu as-i fi vrut poze dar cu greutati ( fitnes, culturism) sau mesaje de incurajare culturism chestii din astea. Daca stii ceva de genu apreciez, oricum ai funda pentru ca ai incercat sa cauti ceva, multumesc. happy

| laleauaneagra46 a răspuns (pentru vLooM):

Multumesc mult pentru funda si daca gasesc ceva de genul acesta iti trimit.

4 răspunsuri:
| Forex a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search
Stiu ca e un link cam lung dar acolo vei gasi ce cred ca ai nevoie pentru ceea ce faci :D