| 280Monica280 a întrebat:

Cred că aţi auzit de fbskins. Am încercat să îmi pun şi eu şi îmi cere să descarc un fişier care cred că poate avea viruşi, chiar dacă la scanare nu spune nimic (mi s-a mai întâmplat). De ce îmi cere să descarc? Antivirusul nu recunoaşte fişierul şi în videoclipurile de pe You Tube nu arată aceste lucruri, arată totul ca fiind foarte simplu. Voi ce credeţi? Cum aş putea să îmi pun un fbskin fără probleme? Este vorba de acesta:
http://www.fbskins.com/....../index.php
Nu vreau ca accidental să mi se descarce viruşi în computer... Aveţi sugestii sau experienţă cu fbskin? Vă rog, help, dau funda celui care mă ajută să îmi pun acel fbskin fără probleme. :) Mulţumesc foarte mult!
P.S. Vă rog explicaţii mai clare şi detaliate, am abia 12 ani. :)

1 răspuns:
| CretaCatalin a răspuns:

Depinde de ce fel de antivirus ai.