| ponturi a întrebat:

Salut, credeti ca ar prinde la public un blog de supravietuire urbana si un blog dedicat?

Răspuns Câştigător
| teclado a răspuns:

Vreau sa te ajut eu am ceva experiență in supraviețuirea urbana
Nu numai că nu aveam nimic într-un timp ba chiar aveam si datorii la banca si aveam 14 ani si rată de plătit la apartament
Asta da complicație plus că mai trebuia să mai am grija nu doar de mine ci de încă 2 persoane fără venituri
Discutăm in particular
Dacă vrei.

Si fara sa cerșesc prin muncă cinstită am reușit să trec peste.

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Incearca! Nu ai nimic de pierdut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Blog? mai are cineva rabdare sa citeasca in ziua de azi?

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu de exemplu nu cunosc despre ce e vorba.E asta un nou mod de a spune despre viata oamenilor care traiesc pe strazi?

| ponturi explică (pentru dullcat):

Urmareste blogul pestrada. ro si canalul de Youtube DinExperienta sigur ai sa gasesti raspunsuri la intrebarile despre #supravietuireurbana

| dullcat a răspuns (pentru ponturi):

Asta suna mai mult a promovare decat a raspuns. laughing Dar o sa arunc un ochi.