| AndreiTudose a întrebat:

Cu ce se mai face bani pe net in ziua de azi? Inafara de YouTube. Zic de site-uri de muzica filme ceva? Am avut înainte site de muzica și făceam bani cu el dar m-am lăsat ca nu am mai putut sa îl întrețin din lipsa timpului. Acum nu mai știu ce mai mere bine pe net. Îmi puteți da un sfat?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Videochat

| Anonimus345642235 a răspuns:

Sunt multe site-uri ale unor companii mari care doresc opinii despre produsele lor și cum ar putea fi îmbunătățite. Nu am încercat dar plănuiesc sa o fac deoarece pur și simplu stai acolo și răspunzi la întrebări de genul "cat timp stai pe telefon/pc" sau "îți place mai mult rosu sau negru?" ȘI te plătesc pentru fiecare răspuns. Plus ca au un fel de tragere la sorti pentru un premiu mai mare și de fiecare data când dai un răspuns îți mai pun un "bilet" ca sa zic asa pentru tragere. Dar dacă îți pun banii pe un card eu nu m-as baga. De aia nu am încercat pana acum.
Sper ca te-am ajutat!

| VoicuDragomir a răspuns:

Poti incerca pe cont demo pana inveti, tranzactionarea optiunilor binare si/sau forex - aici gasesti detalii: www.profitxtrem.com

| Andrei122001 a răspuns:

Pariuri CS:GO la zi boss.