| SchutzstaffelSS a întrebat:

Salut, cu putin timp in urma am terminat de citit cartea "Mein Kampf" - de Adolf Hitler, ce parere v-a lasat dupa ce ati citit ambele volume?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le-am citit, dar sunt destul de documentat despre el si regimul nazist.
Un om inteligent.Doar cei inteligent inteleg pe cei inteligenti nu? pentru restul era doar un rasist si criminal. Avea multe idei bune, altele poate mai putine bune.A fost un mare patriot, a vrut binele tarii, facand "rau"indirect intrand in razboi.In rest..asta ne trebuie si noua! In prezent ne trebuie un Adolf Hitler.Numai stie nimeni decat de frica..numai incultura, cocalari si smecheri vezi, zdrente samd.