| Georgemy2 a întrebat:

Salut, cum fac sa ma urmareasca lumea pe facebook, adica am activat functia de urmarire. Am prieteni care sunt urmariti de sute de oameni, ce sa fac sa fiu si eu urmarit de multe persoane?

5 răspunsuri:
| Valentyna290497 a răspuns:

In momentul in care devii prieten cu cineva, se seteaza automat functia de "urmareste" dar cei mai multi o scot... Nu le plac postarile tale sau postezi prea des prea multe banalitati
Sau cum spun Ramona si Alex, persoanele care au exagerat de multi prieteni, la un momentdat nu iti mai apare sa ii trimiti cerere acelei persoane, ci sa o urmaresti

| Valentyna290497 a răspuns:

Sau, daca esti prea interesat de o persoana ii dai tu sa o urmaresti

| alex251 a răspuns:

Pai,prietenii tai cunosc foarte multe persoane maxim de prieteni ep facebook care il poti avea este de 5.000, ei sunt mai populari cunosc multa lume si in realitate si pe facebook ii are la prieteni si automat cand ai si ceva banuti pe tine haine de fita poze chestii mai ales fetele, normal ca au si oameni care le urmaresc activitatea intr-un fel are o reputatie pe facebook, sper ca te-am ajutat, de aici tragi si tu concluzia ca banii fac sa se invarta pamantul happy

| RamonaG12 a răspuns:

Pai, nu dai cereri, doar accepti. Eu am 100 de followers B|

| Chriss_Christine_1988 a răspuns:

Buna.stiu,si mi-e mi se intampla de o mie de ori... nu sunt asa de populara, dar te asigur ca ar trebui sa nu iti pese asa de mult..pai in primul rand, acei oameni ar trebui sa iti dea ei,, urmarire'', sau tu altora :3 :* sper ca ti-am fost de folos!