| Shooter a întrebat:

Cum imi pot recupera contul de Farmerama. Aveam un cont de level 60 si ceva si 800000 de gologani si nu am mai intrat pe al din iunie-iulie(si atunci am intrat putin) si acum mi-am adus aminte de el, dar nu mai stiu nici parola(nu o mai stiam demult, intram cu contul google) nici Username...si am intrat de pe un alt cont care stiam parola si user si nu mai ma am la prieteni, dar mi-am dat seama de user si cand dau sa imi trimita parola pe useru ala imi zice error...

1 răspuns:
| StefaniaArdelean a răspuns:

Ai putea sa intri in yahoo mail si sa-ti cauti emailu cu contul tau, sau poti sa dai la parola uitata si o sa-ti apara o casuta unde sa-ti scii e-mail adress.eu am incercat si imi merge, bafta