| AlexanderAlex1 a întrebat:

Salut, cum invat sa dau din umeri si din sold la dans pe manele? sunt baiat

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Manelele au apus man, nu are rost sa mai inveti nimic, azi nu se canta manelele si porcari, sau dus acele vremuri

| AndreiWeisz a răspuns:

Asa, sa fii un cocalar cu miscari bune macar laughing

| BiancaBiu1234 a răspuns:

Manelele nu au un dans batut in cuie, danseaza cum simti, cred ca ai arata ca un robotel daca te ai duce undeva sa dansezi cu niste miscari bine puse la punct. Fiecare melodie are ritmul ei, fii atent la el si fa ce simti laughing