| anonim_4396 a întrebat:

cum pot decoda un xbox? macar de pe ce site pot invata? vreau sa fac rost de plants vs zombies pentru xbox doar ca nu stiu cum sa decoez unul. m-a puteti ajuta pls? straight face

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Xbox-urile nu se decodeaza ci se MODEAZA. Operatia consta in schimbarea firmware-ului dvd-rom-ului cu un firmware piratat care sa te lase sa instalezi si jocuri piratate.Actiunea este destul de complicata si daca nu ai experienta risti sa strici dvd-rom-ul.
Sunt destule firme care se ocupa de acest lucru si nu este foarte scump.
PS: Prin aceasta modare ramai fara garantie.

2 răspunsuri:
| just99me a răspuns:

Contactati'ma pls pentru explicatii la me99just@yahoo.com

| bogdan_8402 a răspuns:

Ai incercat pe youtube?