| Shooter a întrebat:

Cum pot face sa intru cu cod pe un server de Counter Strike care are protectie...adica incerc sa intru si cand apas pe tasta gen:Insert, Delete... ma scoate de pe server.Ce pot sa fac sa intru cu cod?

3 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Serverul are hack protection(are bind de discconet pe tastele pe care se activeaza codurile de obicei)
scrie in consola unbind "tasta" ca sa scapi
de ex daca folosesti un hack ce se activeazaa pe DEL scrii in consola "unbind DEL"
scrii asta in timp ce esti pe server dupa care poti baga la coade linistittongueDar mai bine ai juca fara strica distractia.

| Shooter explică (pentru єχcєєℓ):

Am scris dar degeaba...

| Trynda a răspuns:

Schimbi tasta de la activare de cod. Nu incurajez codurile. Mai bine invata sa joci fara. Bafta.