| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Cum sa fac sa am abonați pe Youtube? Ce videoclipuri să fac?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te straduiesti sa faci videoclipuri frumose, interesante si utile, ca sa le postezi acolo.
Atentie, nu ai voie sa copii video-ruile facute de altii, fiindca risti sa incalci legea copyright-ului si sa ti se blocheze contul.

| Brizbriz a răspuns:

Stai sa vad daca inteleg bine
tu vrei o idee ORIGINALA care sa atraga popularitate pe utube si din care se vor face bani
deci
daca as avea asa o idee DE CE DRACU' ti-as da-o tie, sa faci tu bani, NU EU?!?!?!?!?

| RxTx a răspuns:

Pe mine ma interesează sa ii sterg si sa ii blochez

Eu am foarte multi sa zicem 800

Dar vreau sa am 0

Ma enervează

Eu am facut ceva vide-uri nu pentru băgători de seamă spioni copiatori...
Pt ca cine alt cinrva s-ar fi abonat la canalul meu de cât plagiatorii.

Asa ca vreau sa scap de ei si nu stiu cum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa și tu mai întai q&a uri și poti sa joci jocuri sau sa faci prank uri prin oras dacă ai văzut pe Tik tok părți din videoclipuri stii ce zic, ceilalți au destul de mulți abonați și like uri, lasă mi și mie numele tau sa ma abonez happy

| Decuandrei1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite cum facem.M-am gândit să fac vloguri și să încarc pe tik tok și de acolo poate se abonează lumea.Așa că îți dau tik tok-ul meu că acolo am și Canalul meu de Youtube.

| Decuandrei1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite link-ul.tiktok.com/@andreidecu9

| anonim_4396 explică (pentru Decuandrei1999):

îți dau follow acum

| Decuandrei1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai lăsați-mă cu mistourile astea de doi lei

| gabriel2004o a răspuns:

Din păcate e greu
Trebuie sa corespunzi cu "algoritmul" YouTube
Și asta strica tot ce e creativ din om
Pur și simplu postezi ce e la moda
De exemplu, cum s-au apucat ăștia sa facă clipuri cu Andrew Tate ca "asa e la moda" sa între în algoritm
Din păcate cam asta ar trebui sa faci și tu dar personal nu mi se pare ca e super sa te dai cine nu ești pentru "popularitate"
Mai bine postezi pe Tiktok, acolo sunt la fel de mare e și publicul și algoritmul de acolo e ceva mai ok

| clasa8aamsosit a răspuns:

Depinde de ce conținut vrei să faci. Muzică/gaming/vlog/clipuri cu fotbal etc., trebuie să alegi pe ce să te axezi.