| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum schimb numele la cs? am cs bestial, si am incercat sa schimb numele de la optiuni si nu merge, odata l-am schimbat dintr-un document dar numai stiu de unde.Ma puteti ajuta? multumesc

Răspuns Câştigător
| just4fun_6617 a răspuns:

Deci : Intri in Folderul cu Counter-Strike Bestial / In "cstrike" / dupa cauti config.cfg / dai dublu click cauti prin ala Name sau nickname si in ghilimele acolo scrii numele happy

18 răspunsuri:
| adydassler a răspuns:

Pai dai obtiuni si iti apare ceva si trebuie sa scrie player name si acolo iti scrii numele...winking bafta

| gummy a răspuns:

Ca sati poti schimba numele trebuie sa intri in folderul Counter-Strike Bestial.in cstrike.cauti config.cfg.intri in fisierul asta apoi cauti name sau nickname si intre ghilimele iti scrii numele. Dupa in folderul cstrike cauti userconfig.cfg si cati name apoi scrii intre ghilimele numele pe care il doresti.in caz de nu gasesti: name te duci in ordine altfabetica la litera n si scrii name "numele pe care il doresti"
Trebuie sa scrii name inaintea celorlalte chestii cu "n"laughing intelegii tuulaughing

| yodeiutza96 a răspuns:

Ma ce nu intelegeti ca nu merge la optiuni?straight face... mersi just4fun :*

| s0w30n3 a răspuns:

Pai nu merge de la optiuni...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate deci intra in consola si scrii acolo: name gaby de exemplu ai inteles deci dupa ce scrii in consola name dai space si scrii numele care il doresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu imi merge... cum intru in joc se schimba la locstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

pai eu in fiecare zi imi scriu niku in consola name si numele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apasa pe consola si scrie name si pui numele pe care vrei sa il puiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hehe intri in userconfig.cfg si in config.cfg si pui numele care vrei sal ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apasa pe consola ma=))))))))))) deci fii atent cstrike->config.cfg->name WwW.CsBesTiaL.CoM il inlocuiesti cu numele tau.bafta;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Just4fun nu merge ma la fel imi arata

| AdamLevine a răspuns:

E naspa frate cs bestial

| denismihaita a răspuns:

Darius am vazut intrebarea, si just4fun, raspunsul tau e Bestial, am reusit sal schimb, am intrat cu NOTEPAD in config, am cautat player name sau name cum o fii, si am sters numele din ghilimele si mi l-am scris cum am vrut! FUNCTIONEAZA. GJ UPP GG UPP

| adrian_7493 a răspuns:

Ba sa fiu al naibi am incercat cum au zis toti si nici al dracu nu mere

| Si_Atât_Deyu_1978 a răspuns:

Pai apesi pe ~ pentru consola, scrii name "numele pe care il vrei ". happy
Atat.

| kikiseful10 a răspuns:

Pai dai ` imi jos de esc dai ` si scrii name dar sa fie mik numelewinking

| alesio a răspuns:

Da voi cu care program deschideti configaratia?